rezervasyon@montebello-villas.com+90 252 614 4646+90 530 317 0322
    RezervasyonlarımRezervasyon Paneli

    Sıkça Sorulan Sorular

    Villaların Maksimum Kapasitesi Nedir?

    Villalarımızda, maksimum kapasitede belirtilen kişi sayısı kabul edilmekte, bu sayıya çocuklar da dâhil olmaktadır ve belirtilen sayının üzeri kesinlikle kabul edilmemektedir.

    Çocuklar Kişi Sayısına Dâhil Ediliyor mu?

    Çocuklar kişi sayısına dâhil edilmektedir.

    Villaların Giriş ve Çıkış Saatleri Nedir?

    Villalarımızın, Giriş saati en erken 16.00 olup çıkışlar en geç 10.00 ‘da yapılmaktadır. Belirlenen aralıkta temizlik yapılmaktadır, Belirtilen giriş ve çıkış saatleri dışında işlem yapılmamaktadır.

    Villalara Evcil Hayvan Kabul Ediliyor mu?

    Villalarımızda, aksi belirtilmediği müddetçe evcil hayvan kabul edilmemektedir.

    Sitede Bulunan Fiyatlara Neler Dâhil Edilmektedir?

    Villalarımızda, Aksi belirtilmedikçe web sayfamızdaki fiyatlara elektrik, su, tüp gaz, klima, haftada bir temizlik ve çarşaf havlu değişimi dâhildir.

    Villalarda Neler için Ekstra Ücret Talep Edilmektedir?

    Villalarımızda, üst madde de belirtilen dahil ücretler hariç istenilen talepler ekstra ücretlendirilmektedir.

    Gelirken Yanımızda Neler Getirmeliyiz?

    Villalarımızın, Mutfak gereçleri tam donanımlı olup sadece blender tarzı ürünler bulunmamaktadır, herkes için bir set banyo ve yüz havlusu ve yataklar hazırlanmış bir şekilde teslim edilmektedir. Özel eşyalarınız dışında fotoğraf makinenizi, dizüstü bilgisayarınızı, mp4 çalarınızı, şampuan, ya da plajda kullanmak için plaj havlunuzu getirebilirsiniz.

    Kiralama Fiyatına Neler Dâhil?

    Villalarımızın, Kiralama fiyatına belirtilen konaklama kapasitesine uygun sayıda kişinin konaklaması, Wi-Fi, kiralama süresi içindeki tüm genel giderler, her 7 günde bir ara temizlik, havuz ve bahçe bakımları, arıza durumunda teknik servis ve villa kiralama komisyon bedelinin KDV’si dâhildir.

    Montebello-villas.com'da Hoş Geldin Paketi Nedir?

    Villalarımızın, Hoş geldin paket fiyatı 100 TL dir. İçeriği: Maden suyu, Süt, Kahve, Çay, Şeker, meyve suyu, ekmek, Reçel ve Marmelat, Margarin / Tereyağı, jambon dilimleri, Peynir, Bisküvi ve Cips. İlgili içerik kişi sayısı ve tedarik süreci durumuna göre farklılık gösterebilir.

    Muhafazakâr Ailelere Uygun Villalar Mevcut mu?

    Villalarımızın, Bu kategoride olanlarında; bahçesi ve havuz alanı duvarla çevrilidir. Çevreden görülmeyen, muhafazakâr ailelere uygun yapılardır.

    Villaların Havuz Bakımı Hangi Sıklıkla Yapılmaktadır?

    Villalarımızın, Havuz bakımı yetkin kişilerce günlük yapılmaktadır. Havuza girerken aşırı güneş yağı kullanımı, kıyafet ile girilmesi vs. nedenlerle oluşabilecek sorunları engelleme için bu hususlara dikkat edilmelidir. Havuz doldurulduğu ilk günden itibaren düzenli olarak temizlenmekte, gereken ilaçlamalar ve su devridaimi yapılmaktadır.

    Villa Kiralama Süresi Ne Kadar?

    Villalarımızın konaklama süresi standart minimum 7 gecedir. Uygunluk takvimine göre 7 gün altı isteklere de cevap verilebilmektedir.

    Villa Fiyatlarına Temizlik Hizmeti Dahil mi?

    Villalarımızın, Haftalık kiralama fiyatlarına giriş temizliği dâhildir. Müşteri villaya girişte evi temiz teslim alır. Konaklanan süreç içinde kurumumuzdan talep edilen temizlik hizmeti ücretlendirilir

    Villalarda Yedek Havlu ve Çarşaf Mevcut mu?

    Villalarımızda, Temiz havlu ve temiz çarşaf mevcuttur. Her 7 günlük konaklama için bir çarşaf ve havlu takımı bulunmaktadır. Plaj havlusu bulunmamaktadır.

    Rezervasyon İşlemi Nasıl Tamamlanır?

    Villalarımıza, Yapılan her rezervasyonda Kiralama Şartlarını Kabul etmiş sayılırsınız. Rezervasyonu tamamlamak için kiralama sözleşmesinde belirtilen montebello-hotels.com (BELDEKIZ TUR.) banka hesabımıza veya montebello-villas.comüzerindeki kredi kartı ile satın alma seçeneğini kullanarak kiralama bedelinin %20’sini ödeyebilirsiniz. Rezervasyonun tamamlanmasının ardından arzu ettiğiniz platformdan (mail, fax vb) konfirmasyon belgesini göndereceğiz. Toplam konaklama bedelinin geri kalan bakiyesi villa teslimatında nakit olarak gerçekleşecektir.

    Talep Formunu Doldurdum. Rezervasyonum Kesinleşmiş Oluyor mu?

    Villalarımızın talep formunu doldurmanız rezervasyon işleminin tamamlanması için yeterli değildir.. Rezervasyonunuzun kesinleşmesi için toplam tutarın yüzde 20´lik kısmını ödemeniz gerekmektedir. Ödeme gerçekleştikten sonra konfirmasyon belgesi gönderilir ve bu şekilde rezervasyonunuz kesinleşmiş olur.

    Mail Order ile Ödeme Seçeneğiniz Mevcut mu?

    Villalarımızın, Kiralanmasında Mail Order sistemi işlem güvenliği gerekçesiyle kullanmamaktayız.

    Villalarda Yemek Hizmeti Bulunuyor mu?

    Villalarımızın, kahvaltı, öğlen yemeği, akşam yemeği, açık büfe vb. hizmeti bulunmamaktadır. Kiralamış olduğunuz villalarda yiyecek, içecek, vb. ürünler mevcut değildir. İlgili ürünleri misafirlerimizin temin etmesi gerekmektedir. Villalarımız yemek yapmaya elverişli şekilde dizayn edilmiş olup gerekli araç-gereçler mevcuttur.

    TC Kimlik Numaram Yok Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

    Rezervasyon formu ve kredi kartı ile ödeme formu kısımlarında TC numarası istenilen kısımlara, TC numaranız yok ise, hangi ülkenin vatandaşı iseniz o ülkenin kimlik numarasını girebilirsiniz.

    Kiraladığımız Villaya Geldiğimiz Zaman Değiştirip Başka Bir Villaya Geçebilir miyiz?

    Villalarımız için maalesef böyle bir durum söz konusu değildir. Eğer kesin olarak villanızı değiştirmek isterseniz, kiralamış olduğunuz villanın ücretinin tamamını ödemek durumundasınız. Başka bir villaya geçmek için de yeni villanın ücretinin tamamını ödemelisiniz.

    Ev Sahibinin Bizi Evden Çıkartma Hakkı Var mıdır?

    Villalarımızda gürültü vb. yaparak çevreyi rahatsız edici davranışlar sergilenmesi durumunda yapılacak şikâyetler çıkarma sebebi sayılacaktır. Öncelikle uyarı yapılacak, durumun devam etmesi durumunda villa sahibinin konaklamayı feshetme hakkı doğacaktır. Eğer çocuk sayısının fazlalığı gibi sebepler ile gürültülü bir konaklama olacağını öngörüyorsanız; villa seçiminizi yerleşim yerleri dışından yapabilirsiniz.

    Tatil Yapacak Olduğumuz Bölge Ne Kadar Güvenli?

    Villalarımızda konaklayacak olduğunuz bölgeler oldukça güvenlidir. Her yıl on binlerce aile bu bölgelerde tatillerini güvenli bir şekilde geçirmektedirler.

    Evlerin Sigortaları Var mıdır?

    Villalarımızın Sigortalarının sorumluluğu tamamen villa sahiplerine aittir. Bu tip sigortalar (deprem, hırsızlık, yangın, su baskını vs.) yapılsa bile geçici olarak konaklayanların zararları bu sigortalara dâhil değildir. Özel seyahat sigortası yaptırarak kendinizi ve ailenizi güvence altına alabilirsiniz.

    Aracımız Yok, Bizi Villaya Taşır mısınız?

    Villalarımıza transfer işlemlerine montebello-hotels.com , transfer ve araç kiralama konusunda TÜRSAB onaylı yetkin kuruluşlar aracılığı ile hizmet sağlanmasına aracılık etmektedir.

    Araç İhtiyacımız Olur mu?

    Villalarımızın konumu fark etmeksizin konaklayacak olduğunuz villa için araç lazım olması muhtemeldir. Villaların bulunduğu bölgeler küçük yerleşim yerleri olduğundan, toplu taşımaya mesafe konusunda zorluk yaşanabilmektedir. Çevrede gezilmesi ve görülmesi gereken yerler, market alışverişi, vs. ler için araç gerekli olmaktadır. Uçak ile gelecekseniz; Kalkan, Kaş, Fethiye, Dalyan ve Marmaris’te bulunan villalara en yakın Havalimanı, Dalaman Havalimanı’dır.

    Araç Kiralama Hizmetiniz Bulunuyor mu?

    Villalarımızda konaklayacak misafirlerimiz için,montebello-hotels.com, araç kiralama konusunda TÜRSAB onaylı yetkin kuruluşlar aracılığı ile hizmet sağlanmasına aracılık etmektedir.

    Montebello-villas.com'a Nasıl Güvenebiliriz?

    montebello-hotels.com, Şeffaf ve güvenilir bir markadır. Ölüdeniz, Faralya, Kayaköy ve Fethiye Merkez bölgesinde 80’li yılların başından bu güne kadar 40 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdüren son 32 yıldır Montebello markasıyla otelleri ve restoran barlarıyla hizmet veren, Konaklama, Yiyecek, İçecek ,Eğlence sektöründe yerli ve yabancı yüz binlerce misafire milyonlarca kaliteli geceleme ve konforlu tatil hizmeti sağlayan, bölgesinde ticareti ve etik anlayışıyla güven duyulan, iş ortaklarıyla karşılıklı anlayışa ve saygıya dayalı hizmet çerçevesi içinde varlığını uzun yıllardır sürdürülebilirlik esaslı devam ettiren BELDEKIZ TUR.TİC.İNŞ.SAN LTD.ŞTİ’ e ait bir kuruluştur.

    Konaklama Sürecinde Herhangi Bir Problem Yaşandığı Takdirde Ne Yapmalıyım?

    Villalarımızda, Konaklama süreniz boyunca kiraladığınız tatil konutuyla ilgili her türlü istek ve şikâyetleriniz’ de 7/24 ilgilenmekteyiz. Misafirlerimizin istek ve şikâyetlerini ivedilikle gidermekteyiz. Bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

    Havuz Temizliği Hangi Saatlerde Yapılır?

    Villalarımızda, Havuz temizliği, sabah erken saatlerde yapılmaktadır. Mevsimsel kısıtlara göre değişiklik gösterebilmektedir.

    Havuz Temizliği İstememem Durumunda Temizlik Yapılmaması Durumu Söz Konusu mudur?

    Villalarımızda, Misafirlerimizin sağlığı açısından havuz temizliği her gün görevli yetkin personeller tarafından yapılmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından zorunlu kılınan uygulama villa da konaklama olmaması durumu da dâhil havuzlar dolu oldukça sürekli tekrarlanmaktadır.

    Havuz Bize Göre Derin, Suyunu Biraz Azaltabilir misiniz?

    Villalarımızda, Sağlık ve hijyen kuralları gereği ilgili işlemin yapılması mümkün değildir.

    Maksimum Kapasite?

    Villalarımızda, Maksimum kapasitede belirtilen kişi sayısı kabul edilmekte, bu sayıya çocuklar da dâhil olmaktadır ve belirtilen sayının üzeri kesinlikle kabul edilmemektedir.

    Çocuklar kişi sayısına dâhil ediliyor mu?

    Çocuklar kişi sayısına dâhil edilmektedir.

    Giriş ve Çıkış Saatleri?

    Villalarımızın, Giriş saati en erken 16.00 olup çıkışlar en geç 10.00 ‘da yapılmaktadır. Belirlenen aralıkta temizlik yapılmaktadır, Belirtilen giriş ve çıkış saatleri dışında işlem yapılmamaktadır.

    Evcil Hayvan?

    Villalarımızda, Aksi belirtilmediği müddetçe evcil hayvan kabul edilmemektedir.

    Hemen Ara!
    WhatsApp Destek!whatsapp
    Müşteri Temsilcileri
    REZERVASYON OLUŞTUR
    Tarihler Müsait
    Giriş Saati :Çıkış Tarihi:
    • Konaklama Süreniz
     00 Gece
    • Konaklama Tutarı
     00
    • Elektirik Ücreti
     00
    • Temizlik Ücreti
     00
    • Toplam Tutar
     00
    • Ön Ödeme
     00
    • Girişte Kalan Ödeme
     00
    UYGUNLUK TAKVİMİ
    müsailtMüsait
    DoluDolu
    Ödeme BekliyorÖdeme Bekliyor
    Giriş-ÇıkışGiriş-Çıkış